Aktuality

1.1.2013

Spolupráce s Půjčovnou-legend

Od 1.1.2013 je provoz portálu svatebni-auto.cz sloučen se službami profesionální půjčovny legendárních amerických vozů a motocyklů Půjčovny legend.

19.6.2011

Porsche 912

Můžete pro svůj svatební den zvolit také krásné bílé Porsche 912. Bílá je stále nejtradičnější svatební barva.

Auta

Ford Mustang GT Convertible

Svatební kočár s třemi sty koňmi
Pokud máte rádi silná auta s překrásným zvukem osmiválcového motoru, legendárním vzhledem a ještě si chcete u modelu kabrio užívat vítr ve vlasech, tak tento svatební vůz s cválajícím koníkem ve znaku Ford Mustang GT je  to pravé pro Vás. Nejoblíbenější svatební sporťák, kde je na zadních místech dostatek místa i pro nevěstu je pro Vás v typicky svatební bílé barvě.

Celý text...

Chevrolet Camaro 2SS RS

Filmový hrdina na vaší svatbě

Chevrolet Camaro -  auto s duchem, krásným zvukem, filmovou historií a příběhem. To pravé dream car pro fanouška filmu Transformers, ale zároveň to pravé pro vaši svatbu. Nevěsta v bílém a filmový čmelák (bumblebee) v legendární žluté barvě s černými pruhy budou krásně k sobě ladit. Ale i ženich v černém a žlutý čmelák se budou na svatbě a fotografiích pěkně vyjímat.

Celý text...

Půjčovna-Legend

1.1.2013 byl provoz portálu svatebni-auto.cz sloučen se službami profesionální půjčovny legendárních aut a motocyklů Půjčovny legend.
 
Celý text...

Lincoln 120" bílá limuzína

Luxusní prodloužená limuzína Lincoln 120"
Limuzína Lincoln nové edice roku 2009 nabízející nejvyšší možný komfort, bezpečnost a eleganci. Jedná se o speciální limitovanou sérii s nadstandardní výbavou. Pohodlně si užije jízdu až 8 lidí plus řidič. Výrobní proces této limuzíny trval 4 měsíce.

Celý text...

Lincoln 120" černá limuzína

Luxusní prodloužená limuzína Lincoln 120"
Černá elegantní limuzína Lincoln 120" nabízející nejvyšší možný komfort, bezpečnost a eleganci. Jedná se o speciální limitovanou sérii s pátými dveřmi s nadstandardní výbavou. Pohodlně si užije jízdu až 8 lidí na světlém luxusním koženém sedadle ve tvaru "J"plus řidič. Výrobní proces této limuzíny trval 4 měsíce.

Celý text...

Honda Gold Wing

Netradiční svatba na motorce

Máte-li zájem o svatbu plnou motocyklů, tak právě Honda GL 1800 může být pravým strojem pro nevěstu. Právě Gold Wing totiž určitě nezapadne mezi ostatní a svou velikostí, pohodlím a luxusem bude určitě vyčnívat mezi ostatními.

Celý text...