Aktuality

1.1.2013

Spolupráce s Půjčovnou-legend

Od 1.1.2013 je provoz portálu svatebni-auto.cz sloučen se službami profesionální půjčovny legendárních amerických vozů a motocyklů Půjčovny legend.

19.6.2011

Porsche 912

Můžete pro svůj svatební den zvolit také krásné bílé Porsche 912. Bílá je stále nejtradičnější svatební barva.

Ford Mustang GT Convertible

Ford Mustang GT Convertible

Ceník
Technická data
Fotogalerie

Svatební kočár s třemi sty koňmi
Pokud máte rádi silná auta s překrásným zvukem osmiválcového motoru, legendárním vzhledem a ještě si chcete u modelu kabrio užívat vítr ve vlasech, tak tento svatební vůz s cválajícím koníkem ve znaku Ford Mustang GT je  to pravé pro Vás. Nejoblíbenější svatební sporťák, kde je na zadních místech dostatek místa i pro nevěstu je pro Vás v typicky svatební bílé barvě.

 

Na konci padesátých let automobilka Ford prochází hlubokou finanční krizí. Velkým vysvobozením se jí stal dnes legendární model Mustang. První generace Mustanga pro jeho líbivý vzhled ihned poblouznila celé Spojené státy. Jeho příchod má také navždy změnit chápání pojmu GT - GrandTurismo.
Hned první den prodeje Ford zaznamenal na 22 tisíc objednávek. Ford Mustang se stává modlou a již po dvou letech jezdí po amerických silnicích přes milión těchto vozů. Zrodila se legenda, která žije dodnes. Autopůjčovna Hertz, která je v současnosti nejrozsáhlejší půjčovnou aut ve Spojených státech v roce 1965 nakoupila téměř tisíc vozů Ford Mustang pro svou síť vozů k pronájmu.
Název "Ford Mustang" navrhl stylista Najjar John, který byl fanouškem stíhacího letounu P-51 Mustang z II. světové války.


Auto-půjčovna Půjčovna-legend.cz Vám nabízí tento skvostný vůz již páté generace s osmiválcovým motorem, kde buší 300 koní.
Designéři se u tohoto vozu opět zaměřili na legendární osvědčené a líbivé křivky, které s moderním dokreslením opět působí agresivně a ukazují tu pravou americkou robustnost čistokrevného amerického „muscle car".
Pátá generace Mustangu, která se vyrábí od roku 2005 má novou konstrukci karoserie a novou podvozkovou platformu. Při ladění podvozku strávili vývojáři stovky hodin na testovacích tratích a výsledkem je zcela nová úroveň ovládání. Bylo dosaženo přesného vedení kol a zároveň účinné tlumení přenosu vibrací a hluku.
Mohutnost kapoty, mohutnost motoru, mohutnost celého Mustangu je znatelná i v zavazadlovém prostoru, který je na „sporťáka" spíše nadprůměrný. Také míst k sezení zde není jen pro dva, ale dozadu se bez problémů vejdou další spolujezdci, kteří si budou moci vítr ve vlasech vychutnat s Vámi. Mustang vytvořil třídu amerických automobilů "pony car" - sportovní vůz s dlouhou přední kapotou a krátkou zadní částí.
Pod dlouhou a širokou kapotou je schován, tak trochu neschovatelný a nepřehlédnutelný podélně uložený osmiválcový motor V8 s tříventilovou technikou s variabilním časováním, které se postaralo o dokonalé využití každé kapky paliva díky možnosti zvýšit kompresní poměr. Točivý moment je vysoký již odspoda a maximální výkon dosahuje při 6000 ot. / min. Motor pohání zadní nápravu a nabízený kabriolet (convertible) má pro přenos síly na kola zvolenu automatickou pětistupňovou převodovku, díky které se řidič nemusí starat o řazení, ale jen si čistě vychutná exkluzivní zvuk a maximální sílu.
Motory Mustangu mají vysoký obsah, jak se na pravou „ameriku" sluší a patří, a jsou výkonově poddimenzovány. To zajistí, že se s Mustangem bude moci jednou svézt i váš vnuk.
Spolehlivost vždy byla a je výsadou Mustangu a tak vás spíš opustí manželka, než by vás Mustang překvapil nějakou poruchou na oblíbené projížďce.

Tým spolupracovníků půjčovny svatebních aut Vám přeje šťastnou cestu.