Aktuality

1.1.2013

Spolupráce s Půjčovnou-legend

Od 1.1.2013 je provoz portálu svatebni-auto.cz sloučen se službami profesionální půjčovny legendárních amerických vozů a motocyklů Půjčovny legend.

19.6.2011

Porsche 912

Můžete pro svůj svatební den zvolit také krásné bílé Porsche 912. Bílá je stále nejtradičnější svatební barva.

Hummer H2 poslední model

Hummer H2 poslední model

Ceník
Technická data
Fotogalerie

Svatba ve velkém stylu.
Obrovské luxusní, silné a velmi prostorné auto nabízí spoustu místa pro nevěstu, radost z jízdy pro ženicha a přitahuje pozornost kolemjdoucích. To je Hummer H2. Vaše pozornost poutající troubení bude doprovázeno hlubokým zvukem tohoto původně vojenského automobilu.

Historie vozů Hummer je velké většině známa a je spojena s americkými vojenskými vozy, které se osvědčili při vojenském konfliktu v Perském zálivu během let 1990-91. Válka v přímém přenosu znamenala pro tyto vozidla díky televizní stanici CNN velkou prezentaci.
První civilní Hummery, nyní označované „H1", začaly tehdy ještě v AM General prodávat od roku 1995. Je to upravená verze původně vojenského vozidla M998, HMMWV či „Hum-vee", což znamená "vysoce mobilní víceúčelové kolové vozidlo". V praxi to znamená, že Hummer má extrémně dobrou průchodnost terénem a jeho celková robustnost z něj dělá vozidlo vhodné do těch nejtvrdších podmínek. Za účelem dalšího zcivilnění a přiblížení se tradičním osobním vozům, avšak se zachováním image a terénních vlastností přichází na trh nový Hummer H2 a v roce 2004 přichází ještě menší bratříček s označením H3.

Americký výrobce Hummer představil na autosalonu v New Yorku studii vozu Hummer H2 SUT modelový rok 2005, která se v USA začala prodávat již v roce 2004. Na představení si pozval muže, který se o provoz Hummerů v civilním sektoru zasloužil nejvíce a to herce, kulturistu a kalifornského guvernéra Arnolda Schwarzeneggera, který byl ohromen projíždějícím konvojem Hummerů při natáčení filmu v roce 1992, začal naléhat na výrobce, aby mu nějaké prodal. Sériovou podobu nového pick-upu s označením Hummer H2 SUT oficiálně představila automobilka General Motors na výstavě Autoshow v Las Vegas.

Z označení vozu je patrné, že se má nový Hummer distancovat od ostatních SUV a na trh hrdě vstupuje s novým označením SUT (Sport Utility Truck - sportovně užitkový "nákladní automobil"), která nejpřesněji specifikuje nekompromisní vlastnosti Hummerů.
Vůz Hummer H2 je propojení výkonného terénního vozu s luxusně vybaveným interiérem (palubní počítač, DVDV přehrávač s obrazovkami v opěrkách, leštěný kov, kůže) a víceúčelovým nákladovým prostorem, jenž lze upravovat podle potřeby.
Krátce po uzavření dohody mezi automobilkami AM General a General Motors v roce 2000 o vzájemné spolupráci byl sestaven tým, který měl za úkol vytvoření nového prototypu vozidla, které by bylo civilizovanější, než stávající verze "velkého" armádního modelu Hummer H1. Podmínkou bylo, že tento vůz nesmí ztratit nic z odolnosti a schopností které v terénu vozidlo má a které patří mezi největší přednosti vozu Hummer H1. Výsledkem není nic jiného než HUMMER H2, kterého v terénu nezastaví např. ani 40 cm vysoká kolmá překážka, parametry teréních průjezdností má obdobné jako verze H1 a navíc Vám v kabině poskytne vysoký komfort a luxus.

I vy máte možnost se usadit do pohodlných sedadel a zabouchnout za sebou trojité hermetické dveře s akustickou izolací, která propustí jen zvuky které Vám připomínají v čem sedíte a užívat si luxusu a síly.

Tým spolupracovníků půjčovny legend Vám rád nabídne vůz Hummer H2 jak v klasické, tak i v pick up verzi.